gak kapcsolat

Iroda: 2103 Gödöllő, Páter Károly út 1.
Szent István Egyetem központi terület - térkép
Levélcím: 2101 Gödöllő, Pf:163.
Tel: 28/522-940
Fax: 28/430-531
E-mail: iroda@gak.hu

Térkép/GPS

Ügyvezető igazgató

Dr. Sinka Anita
sinka.anita@gak.hu

 

Gazdasági csoport

Kovács Zsoltné
pénzügyi csoportvezető
zskovacs@gak.hu, +36-30/384-1551

Laknerné Gyurovics Ágnes
HR koordinátor
gyurovics@gak.hu, +36-30/515-3138

Liszka Viktória
pénzügyi munkatárs
liszka.viktoria@gak.hu,+36-30/598-4144

 

Műszaki csoport

Dr. Molnár András
műszaki igazgató (minőség irányítás, installáció, rendezvényszervezés, mobil lelátó)
amolnar@gak.hu, +36-30/515-2638

Dr. Nagy József
műszaki munkatárs (energia, gépjárművek, biztosítás, vízügyek)
jonagy@gak.hu, +36-30/384-7740

Mrkva Tamás
műszaki ügyintéző
mrkva.tamas@gak.hu, +36-30/910-2640

Kása Ferenc
műszaki karbantartó
fkasa@gak.hu, +36-30/467-9084

 

Grafika

Lázár Gábor
lazar@gak.hu, +36-30/339-0664

 

Szaktanácsadás és képzés

Dr. Papócsi László Gábor
csoportvezető
lpapocsi@gak.hu, +36-30/515-2832

Üröginé Ács Anikó
képzésért felelős szakmai vezető
acs.aniko@gak.hu

Nagy Attila
szaktanácsadó, képzési és oktatási referens
nagy.attila@gak.hu, +36-30/372-1400

Gyarmati Beatrix
projektasszisztens
gyarmati.beatrix@gak.hu, +36-30/423-3505

 

Társadalmi Diverzitás Program

Csapó Beatrix
szakmai vezető
csapo.beatrix@gaknet.hu, +36-30/349-0299

Csibi Júlia
projektasszisztens
csibi.julia@gaknet.hu, +36-30/596-8002

 

Szakkönyv kiadás, terjesztés

Kalászi Miklós
szervező mérnök
mkalaszi@gak.hu, +36-30/515-2983

Dr. Lőkösné Deák Katalin
szakkönyv kiadás, terjesztés
+36-30/515-2983

 

Kollégium üzemeltetés

Dósa Csaba
üzemeltetési igazgató
dosa.csaba@gak.hu, +36-30/515-2634

Bödörné Németh Judit
kollégiumi gazdasági koordinátor
jnemeth@gak.hu, +36-30/860-6010

Naár Tamás
műszaki csoportvezető
tnaar@gak.hu, +36-30/550-4223

 

Tanüzemi üzemeltetés

Lénárt István
növénytermesztési ágazat vezető
lenart.istvan@gak.hu, +36-30/384-1720

Molnár Árpád
tanüzem vezető (Babatvölgyi Tanüzem, Állattenyésztési Tanüzem)
molnar.arpad@gak.hu, +36-30/547-5190

Ács Bernadett
tanüzemi-gazdasági koordinátor
acs-bernadett@gak.hu, +36-30/467-9326

Lattner Ildikó
gazdasági koordinátor
lattner.ildiko@gak.hu, +36-30/349-0669